Solowy album Dawida Podsiadło ciągle utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych płyt w Polsce z wynikiem ponad 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, a tymczasem debiutancka płyta Curly Heads pokryła się złotem i po nominacji do Fryderyków zbiera kolejne doskonałe recenzje.

CURLY HEADS to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w  bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami.  Połączyła ich przyjaźń – pochodzą z Dąbrowy Górniczej gdzie ukończyli tą samą szkołę i w 2010 roku wspólnie chwycili za instrumenty.  Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości muzycznej i pozwoliły im odnaleźć nową tożsamość. Dawid przyznaje, że CH było od początku jego siłą napędową i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na „powrót do domu”.

Pod koniec 2014 roku ukazał się debiutancki album zespołu – „Ruby Dress Skinny Dog”, pełen rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu Podsiadło. Gatunkowo trudno to wydawnictwo jednoznacznie zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno głównym elementem spajającym całość jest energia, której najjaskrawszym przykładem jest pierwszy singel promujący wydawnictwo:  „Reconcile”. Tego numeru ani nie wolno, ani nie da się słuchać cicho!

Płyta szybko osiągnęła status złotej a kluby podczas jesiennej i wiosennej trasy koncertowej były wypełnione po brzegi. Teraz przed Curly Heads koncertowe lato z planem na zdobycie największych festiwalowych scen, nową porcją energii i rock’n’rolla!

Skład Zespołu:

Dawid Podsiadło – wokal

Tomek Szuliński – gitara

Tomek Skuta – bas

Oskar Bała – gitara

Damian Lis – bębny